Strašidelné dobrodružství – ukončeno

POZOR! V lese probíhá těžba dřeva, buďte opatrní a dbejte na bezpečnost vašich dětí!!!!

Milé děti,

protože je pořád ještě tma před Večerníčkem, nachystali jsme pro vás další noční cestu lesem. Trasu už znáte, ale úkoly jsou úplně nové! Budete potřebovat pouze pořádnou baterku, nějakého dospěláka kvůli bezpečnosti a trochu odvahy. Start vašeho putování začíná na doporučeném bodě na mapě a je označen dvěma svislými reflexními proužky. Celá trasa vede po lesních cestách a až k cíli je značena vždy jedním svislým reflexním proužkem (2 x 5 cm). Na trase na vás čeká deset zastavení A B C D E F G H I J, na kterých získáte potřebné informace k otevření cílové schránky. Tyto zastavení poznáte podle dvou reflexních proužků, stejně jako na startu. Úkol hledejte v okruhu 5 metrů, hvězdička vám napoví. Nezapomeňte vše zapisovat!

Cíl vaší cesty poznáte podle tří reflexních proužků, takže zbývá už jen najít skrýš. Ve skrýši si každé dítě může vzít jednu odměnu a pro dalšího soutěžícího nechá zase něco svého. Jen prosíme nevkládat potraviny!!! Na zpáteční cestu vás vyvedou vodorovné reflexní proužky.

Budete potřebovat pevnou obuv, baterku nebo čelovku, odměnu na výměnu a něco na poznámky. Nepodceňte zdroj světla, čím lepší baterka, tím snazší cesta…

Vaše noční dobrodružství je dlouhé 2 km a zabere vám necelou hodinku, přejeme příjemnou zábavu!!!

Na našich face stránkách se budeme těšit na vaše fotky a komentáře, děkujeme.