Kroužky

  Nabídka kroužků pro děti 2022 – 2023

Ceny dětských kroužků maximálně 800,- Kč/rok     * kroužky už probíhají, více info v kanceláři nebo u trenérů

KROUŽEK DEN ČAS MÍSTO VEDOUCÍ
ano šéfe ST 1500 DDM Třetinová Ludmila
aerobic závodní II. ČT 1730 sportovní hala Valentová Tereza
aerobic závodní II. 1530 sportovní hala Valentová Tereza
aerobic závodní III. ST, PÁ 1700 sportovní hala Valentová Tereza
aerobic soutěžní IV. ST, PÁ 1830 sportovní hala Valentová Tereza
aerobic s Terkou ČT 1630 sportovní hala Valentová Tereza
atletika přípravka ČT 1430 hřištěZŠ, s.hala Mikešová Karla
deskové hry  /5 – 7 let/ ST 1600 DDM Janošková Lenka
deskové hry /od 8 let/ ST 1700 DDM Janošková Lenka
dětský klubík ST 900 DDM Gasnárková Renat
divadelní ČT 1800 kinosál KD Měchurová Jolana
geocaching ČT 1530 DDM Menšík Libor
hopsajda 1500 MŠ Ždánice Vávrová Kateřina
florbal ÚT 1400 sportovní hala Zmeškal Ondřej
florbal Vlkoš ČT 1630 sportovní hala Slavíčková Jarmila
házená /přípravka,ml.děti/ ÚT, PÁ 1600 hřiště TJ Presová Jana
házená /st.děti, dorost/ ÚT, PÁ 1730 hřiště TJ Bulička Libor
hra na kytaru /od 1.třídy/ ÚT 1600 DDM Plášková Ema
hravá batolata ST 930 DDM Janošková Lenka
kopaná děti ÚT, PÁ 1700 hřiště FC Mezihorák Petr
kopaná děti PO, ČT 1700 hřiště FC Mezihorák Petr
Lipinka – mladší děti ČT 1500 DDM Gasnárková Edita
Lipinka – starší děti ČT 1600 DDM Glacová Miroslava
moderní tance PO 1630 sportovní hala Vávrová Kateřina
NERF liga I. ST 1400 sportovní hala Monika Máderová
NERF liga II. ST 1500 sportovní hala Monika Máderová
nohejbal ČT 1700 sportovní hala Kováč Jan
tajemství přírody ST 1600 DDM Crhonek Tomáš
T – club PO,ÚT 1600 DDM Monika Máderová
radioamatér /od 9 let/ ST 1600 DDM Paclt Jan
stolní tenis ÚT, ČT 1800 sportovní hala Šnajdr Radomír
šachy ST 1600 DDM Kotrčová Alena
výtvarný kroužek ÚT 1500 DDM Máderová Monika
vybíjená PO 1330 sportovní hala Procházková Soňa

Nabídka kroužků pro dospělé 2022 – 2023

DEN ČAS MÍSTO
1.  cvičení pro ženy PO, ČT  1900  DDM
2.  jóga – rehabilitační cvičení I. ÚT  1700  DDM
3.  jóga – rehabilitační cvičení II. a III. ÚT  1815       
 DDM
4.  relaxační cvičení ČT  1745  DDM

 Přihlášky: