Noční dobrodružství – ukončeno

Milé děti a rodiče,

protože je brzy tma, opět jsme pro vás nachystali noční dobrodružnou cestu lesem. Budete potřebovat pouze pořádnou baterku, nějakého dospěláka kvůli bezpečnosti, trochu odvahy a něco na psaní. Start vašeho putování začíná na doporučeném bodě na mapě a je označen dvěma svislými reflexními proužky. Tady si vyzvednete hrací kartu! Celá trasa vede po lesních cestách a až k cíli je značena vždy jedním svislým reflexním proužkem (2 x 5 cm). Na trase na vás čeká deset zastavení, které poznáte podle dvou reflexních proužků, stejně jako na startu. Otázku hledejte v okruhu 3 metrů, netopýr napoví, odpovědi si zapisujte. Postupně získáte heslo k otevření online odměny – DOUBLE KOUZLA A ČÁRY. Stezka je vhodná pro školáky, menším dětem budou muset pomoci rodiče.

Cíl vaší cesty poznáte podle tří reflexních proužků, kde se dozvíte, jestli jste odpovídali správně. Na zpáteční cestu vás vyvedou vodorovné reflexní proužky.

Budete potřebovat pevnou obuv, baterku nebo čelovku a něco na psaní. Nepodceňte zdroj světla, čím lepší baterka, tím snazší cesta…

Vaše noční dobrodružství je dlouhé necelé 2 km, přejeme příjemnou zábavu!!!

Na našich FB stránkách se budeme těšit na fotky z vašeho nočního dobrodružství, děkujeme.

DOBBLE KOUZLA A ČÁRY – odkaz, na kterém zadáte heslo ze stezky a můžete si vytisknout odměnu:

https://ulozto.cz/file/CbqzRyNchvYs/dobble-kouzla-a-cary-pdf#!ZJMxZQR2AGEyLGHjAQExAwplZwVjMaAMqzusGTMzE3OaqTAxLj==

Heslo zadávat velkými písmeny a bez mezer.