Pohádková cesta – ukončeno!

Milé děti,

nachystali jsme pro vás Pohádkovou cestu lesem. Budete potřebovat pouze dobrou náladu, tužku a papír na poznámky a nějakého dospěláka, aby mu to nebylo líto…  Pohádková cesta začíná na doporučeném bodě na mapě označeném jako START. Celá trasa vede po lesních cestách a až k cíli je značena červenou páskou. Na trase na vás čeká deset pohádkových otázek ( označených – A B C D E F G H I J), na kterých získáte potřebné čísla k otevření cílové schránky. Tyto zastavení poznáte podle modré pásky! Otázku hledejte v okruhu 10 metrů.

Že se blížíte k cíli poznáte podle toho, že budete mít zodpovězeno na všech deset otázek a budete mít poznačeno všech deset správných čísel, takže zbývá jen pokračovat cestou po červených páskách a najít skrýš. Ve skrýši si každé dítě může vzít jednu odměnu a pro dalšího soutěžícího nechá zase něco svého. Jen prosíme nevkládat potraviny!!!

Pohádková cesta je dlouhá cca  2 km a zabere vám necelou hodinku, přejeme příjemnou zábavu!!!

Na našich face stránkách se budeme těšit na fotky z vašeho pohádkového putování…

Pokud narazíte na jakýkoli problém, prosím dejte nám vědět, ať můžeme Pohádkovou cestu co nejdříve opravit, děkujeme. Kontakt: 776095266