Noční dobrodružství se Saxanou

Milí dospěláci,

protože je brzy tma, nachystali jsme pro vás noční dobrodružnou cestu lesem. Budete potřebovat pouze pořádnou baterku, nějaké dítě, které pomůže s hledáním cesty a otázky už budou spíše na Vás. Stačí pouze obecná znalost pohádkového filmu Dívka na koštěti. Start vašeho putování začíná na doporučeném bodě na mapě a je označen dvěma svislými reflexními proužky (tady můžete i zaparkovat auto). Celá trasa vede po lesních cestách a až k cíli je značena vždy jedním svislým reflexním proužkem (2 x 5 cm). Na trase na vás čeká šest zastavení, na kterých získáte potřebné informace k otevření cílové schránky. Tyto zastavení poznáte podle dvou reflexních proužků, stejně jako na startu. Úkol hledejte v okruhu 5 metrů, duchové vám napoví.

Cíl vaší cesty poznáte podle tří reflexních proužků, takže zbývá už jen najít skrýš. Ve skrýši si každé dítě může vzít jednu odměnu a pro dalšího soutěžícího nechá zase něco svého. Jen prosíme nevkládat potraviny!!! Na zpáteční cestu vás vyvedou vodorovné reflexní proužky.

Budete potřebovat pevnou obuv, baterku nebo čelovku, odměnu na výměnu a něco na poznámky. Nepodceňte zdroj světla, čím lepší baterka, tím snažší cesta…

Vaše noční dobrodružství je dlouhé cca 2,5 km a zabere vám necelou hodinku, přejeme příjemnou zábavu!!!

Na našich face stránkách se budeme těšit na fotky z vašeho nočního dobrodružství, děkujeme.

Start: N 48° 53.787 E 017° 06.402